Prawa autorskie

Wszystkie udzielone licencje można sprawdzić na tej stronie:

 

I. Prawa autorskie treści zawartych na stronie internetowej w domenie skibek.pl oraz podstronach.

(c) “Skibek.pl” Skibek Płocki.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie prezentowane obrazy chronione są prawem autorskim.

Cała treść wizualna (zdjęcia, filmy, grafika, animacje) prezentowana na stronie internetowej w domenie “skibek.pl” (oraz wszystkich podstronach)  jest chroniona prawem autorskim w Polsce i innych krajach. Sprzedaż niniejszych utworów, publikowanie ich, udzielanie licencji lub jakakolwiek dystrybucja fragmentu lub całości jest, bez pisemnej zgody autora/firmy “Skibek.pl” Skibek Płocki, zabroniona.

II. Prawa autorskie treści zawartych na zdjęciach wykonanych przez “Skibek.pl” Skibek Płocki.

 

:: Klauzula ochrony praw autorskich dot. klientów instytucjonalnych (firmy, instytucje, wydawnictwa, osoby fizyczne; sesje tematyczne, reportaże itp):

(c) “Skibek.pl” Skibek Płocki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie prezentowane obrazy chronione są prawem autorskim.

Przekazanie majątkowych praw autorskich i/lub udzielenie licencji następuje zgodnie z wiążącą obie strony pisemną umową lub fakturą z określonym zakresem udzielenia licencji. Dopuszcza się też udzielenia licencji elektronicznej w systemie www.licencja.skibek.pl, która jest równoprawna z pisemną wersją umowy.

 

:: Klauzula ochrony praw autorskich dot. klientów indywidualnych (osoby prywatne; ślub, reportaże okolicznościowe, sesje portretowe itp):

(c) “Skibek.pl” Skibek Płocki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie prezentowane obrazy chronione są prawem autorskim.

Zastrzeżenie praw autorskich do prezentowania i rozpowszechniania zdjęć. Prawem autorskim objęte są: sama fotografia oraz jej kompozycja.
Osobom zamieszczonym na fotografii oraz ich rodzinom, udzielona zostaje licencja na nieodpłatne wykorzystanie fotografii na użytek własny (np. w prywatnych prezentacjach) oraz na publikację na prywatnej (niekomercyjnej) stronie internetowej, pod warunkiem umieszczenia podpisu pod zdjęciami w formie: “Fotografie wykonane przez: Skibek.pl” (
jako tekst w jednolitej formie) lub samego podpisu “Skibek.pl” jako link (z przekierowaniem na stronę www.skibek.pl).

 

Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie i prezentowanie żadnego ze zdjęć prezentowanych na tej stronie internetowej oraz jej podstronach.
Nie zezwalam na publikację zdjęć prezentowanych na tej stronie internetowej (oraz jej podstronach) w mediach komercyjnych, ani na żadnych nośnikach o komercyjnym charakterze (np. plakat, bilboard, gazeta, reklama itp.). Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)