Ciemna Strona

[ wpisów: 34 | stronic: 3 ]
<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>

Mak Lasotnik
Data: 01.03.2012
Oho, no to faktycznie nie ma sensu stawiać jeszcze jednego forum. Pozdrawiam również, dzięki za znak :)

manna
Data: 29.02.2012
Ależ, chętnie poczekamy np. do kwietnia. Jacław ma rację - są fora dla pinkfloydowców. "Księga zażaleń" to też dobre miejsce do napisania swoich myśli o PF i ich sztuce ale dla prawdziwie kochajacych. Tymczasem wystarczy malutki sygnał, że Gospodarz albo ktoś w jego imieniu, zagladał do Księgi. Ta muzyka, jak mnie się wydaje jest ponadczasowa, a to dobrze, bo pozostaje nam tylko kontemplacja tego co jest, bez nadziei na więcej. P. Maksymilianie - piękne imię. Pozdrawiam Pana i "Mamunę".

JACLAW
Data: 28.02.2012
Może być ;) www.pinkfloyd.fora.pl

Mak Lasotnik
Data: 21.02.2012
Myślę, że jako odpowietrznik dla takich sytuacji (cisza panuje tutaj przewlekle) można by było zorganizować forum. Coby wszystko działało sprawniej, opieką nad nim mogłaby się zająć druga osoba. Zaproponowałem taki układ Staremu Pinkowi :)

Mak Lasotnik
Data: 21.02.2012
Tutaj, w szafie! Jestem, ale wstyd mi się odezwać. Nie mam ostatnio czasu na zajmowanie się stroną... Nie uważam jej za martwą, ale napadu aktualizacyj nie należy spodziewać się przed kwietniem. Zapomniałem o odświeżeniu domeny, przestałem zajmować się zaległościami w treści i nie gromadzę nowych informacji od czasu wydania zestawów Immersion. Krótko mówiąc, we flojdowościach od kilku miesięcy jestem pogrążony w zimowym śnie :> Aleee... Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami - nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami...

manna
Data: 19.02.2012
A gdzież się zapodział Gospodarz Ciemnej Strony?! A tak pięknie się zapowiadało...

SG
Data: 07.01.2012
Gratuluję strony, widać ogrom pracy, a teksty są naprawdę wysokiej jakości. O dziwo coraz trudniej o działające i aktualizowane strony PF, może już wszystko napisano ;) Sugerowałbym oznaczenie linków do niegotowych tekstów, żeby nie trzeba było przeklikiwać się przez strony z tekstem "niebawem się tutaj pojawi". Może przyda Ci się coś ze strony, którą współtworzę: www.okladki.net/okladki/pink_floyd. Przy okładkach PF, które opisywałem, starałem się zebrać całą dostępną wiedzę. Pozdrawiam.

manna
Data: 04.12.2011
Myślę, że warto pochwalić "Ciemną Stronę" za kilka zalet, np. przejrzystość, jasno określone zapisy w menu, staranność w redagowanych artykułach, ale nade wszystko za najlepsze jakie dotąd w sieci spotkałam przekłady utworów PF. Nareszcie są to teksty poetyckie, a nie zwykłe, czasem nieporadne tłumaczenia. Nie znam języka angielskiego (a dokładnej - kumam techniczne testy pisane) i dla mnie przekłady na Pańskiej stronie są cudowną pomocą.

Patt
Data: 17.07.2011
Dobra strona. :)

Animals
Data: 03.04.2011
Super stronka - będę tu wracał często... Shine on...

Paula
Data: 29.11.2010
Po nazwie strony spodziewałam się, że o satanistach będzie czy coś w tym stylu :P a tu proszę Pink Floyd :ok: Wizualnie ok, ale i tak bardziej podoba mi się twój styl pisania :)

Czesław
Data: 08.11.2010
Bardzo się cieszę, że umieściłeś link do tej strony na NK, tak bym chyba wcale tu nie trafił, teraz wiem ile bym stracił!!! Świetnie zrobiona strona. Wielkie gratulacje, jestem zachwycony. Pozdrawiam.

Smalec Tropikalny
Data: 16.10.2010
Najlepsza polska stronka o Floydach, kawał dobrej roboty :ok: Na innych zwykle znudzona przesuwam suwakiem pomijając co drugie zdanie, a tu - wszystko co do wyrazu przeczytane. Gratulacje :)

Mak Lasotnik
Data: 15.10.2010
Mamusiu noo, wszystkie dziewczęta będą się ze mnie śmiały teraz B)

Mamuna
Data: 15.10.2010
Kochać Cię już bardziej nie mogę, ale mocno Cię ściskam i całuję za to, co tu zrobiłeś. Jak przyjedziesz, uczynię to.

Programming by KESS