Mak Lasotnik

"Okropnie miło z Waszej strony, że o mnie pomyśleliście.
Wielkie dzięki za
 pomoc w zrozumieniu, że mnie tu nie ma..."

                                                    

 

 

Ciemna Strona hołduje zespołowi Pink Floyd oraz jego twórczości. Witryna pojawiła się w sieci w 40. rocznicę wydania pierwszego singla Floydów (11.03.2007) i przez trzy lata istniała pod tytułem Eclipse. Wszystkie teksty napisałem sam (chyba, że w danym miejscu zaznaczono inaczej), dbając o to, by nie zawierały jakichkolwiek byków. Starałem się również, by ważniejsze informacje były przekazywane na bieżąco. Nie chciałbym, aby Ciemna Strona stała się jednym z "opuszczonych magazynów" fotografii i tekstów piosenek, które w sieci spotyka się niestety często. Mimo to, również Ciemną Stronę pokryła z czasem centymetrowa warstwa kurzowej panierki... Przepraszam za to. Cóż, nie jestem w stanie zajmować się wyłącznie dłubaniem strony internetowej. Nie bez znaczenia jest także świadomość, że obecnie ukazuje się sporo łatwo dostępnych i rzetelnych publikacji na temat zespołu. Nie ukrywam, że to pozytywne w gruncie rzeczy zjawisko trochę wyhamowało moją wylewność :) Jednakże wciąż mam sporo pomysłów na tematy artykułów!

Ciemna Strona jest wolna od wulgaryzmów, niezrozumiałego żargonu i błędów językowych. Biorąc pod uwagę ponadczasowość Floydów, posługuję się językiem odpowiednim dla osób w każdym wieku. Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć źródło satysfakcjonujące długodystansowych fanów Architektów Dźwięku i jednocześnie przyjazną dla tych, którzy nie operują imponującą wiedzą na temat ich dokonań.

Nie zarabiam pieniędzy na prowadzeniu strony internetowej. Tworzę ją jako miłośnik muzyki. To miłe uczucie, gdy poprzez własny entuzjazm udaje się "zarazić" kogoś własnymi zainteresowaniami i pasją. Dlatego polecam tutejszą Księgę Gości. Można tam wychwalić Pink Floyd za wszystkie czasy, pozdrowić ciocię Elę, opowiedzieć o osiągach swego kota, o ulubionej płycie, piosence albo po prostu skomentować stronę. W razie ewentualnych pytań, uwag, propozycji lub pretensji, proszę o wiadomość na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujcymi. W przegldarce musi by wczona obsuga JavaScript, eby go zobaczy.

Strona została zoptymalizowana dla najnowszych wersji przeglądarek: Google Chrome, Opera i Mozilla Firefox.

 

JEŚLI WIDZISZ TEN TEKST... UMIERASZ

Gratulacje, właśnie odkryłeś sekretną wiadomość. Wyślij swą odpowiedź do Starego Pinka.